Fideltronik ARES 500
Fideltronik ARES 500
Ares 500 to ekonomiczny zasilacz awaryjny wykonany w technologii line-interactive o mocy 500VA (300W) pozwalający zabezpieczyć rozbudowany zestaw komputerowy lub dwie stacje robocze.
Wbudowany mikroprocesor bada parametry sieci energetycznej i w przypadku nieprawidłowości podejmuje odpowiedni działania aby zapewnić pełną synchronizację z siecią energetyczną oraz minimalne czasy przełączenia. Dzięki układowi AVR zasilacz może pracować ciągle przy znaczących spadkach napięcia zasilania, bez korzystania z energii akumulatora. Podczas stanu awarii zasilania procesor kontroluje pracę falownika, stan baterii i sieci zasilającej. W przypadku powrotu sieci zasilającej do właściwego stanu procesor zapewnia odpowiednie przełączenie z pracy bateryjnej na sieciową.
| Moc pozorna | 500 VA |
| Moc czynna | 300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 (polecane akumulatory poniżej) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 1.5 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1.5 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
Temperatura pracy: 0oC - 40oC |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
155 x 85 x 345 mm |
| Waga | 7 kg |
Polecamy także:
- Cena:125.00zł
- Cena:89.00zł
- Cena:114.00zł



