BE850G2-CP
Cena:748.00zł
Netto:608.13zł(Vat 23%)
Przedstawiamy nową serię zasilaczy APC Back-UPS, która zapewnia podtrzymanie akumulatorowe i ochronę przed przepięciami idealną dla Twojego domu i biura domowego.
Dlaczego potrzebujesz zasilacza UPS? Chroni sprzęt przed niespodziewanym zakłóceniami zasilania. W przypadku przerwy w dostawie prądu lub zakłóceń zasilania zasilacz Back-UPS APC by Schneider Electric zapewnia czyste zasilanie z akumulatora dla wrażliwego sprzętu elektronicznego.
Nowe funkcje:
- Moc 400 W / 650 VA, 520 W / 850 VA.
- Więcej gniazd Łącznie 8 gniazd: 6 gniazd z podtrzymaniem akumulatorowym i ochroną przeciwprzepięciową oraz 2 gniazda tylko z ochroną przeciwprzepięciową.
- Szybkie ładowanie (typ C dla BE850G2-CP) USB typu C i A dla smartfonów i tabletów.
- Ochrona przeciwprzepięciowa linii danych Zabezpiecza sprzęt i cenne pliki przed przepięciami przedostającymi się przez linię transmisji danych.
- Wskaźniki LED Błyskawiczne i czytelne informacje o pozostałym czasie podtrzymania akumulatorowego.
- Więcej przycisków funkcyjnych Proste wyciszanie alarmów podtrzymania bateryjnego.
- Powerchute Personal Edition Proste w obsłudze oprogramowanie do automatycznego zamykania systemu z funkcjami zarządzania zasilaniem i energią.
- Akumulator wymienialny przez użytkownika Zapewnia szybką wymianę akumulatorów.
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6 min |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Oprogramowanie |
PowerChute Personal Edition |
| Porty zasilania we. | E type french |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/E |
| Gniazda we/wy |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.5 kg |
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z uwięźionym elektrolitem:
Typowy czas ładowania 16 godzin
Wymiana baterii RBC17
Oczekiwany czas pracy baterii (lata) 2 - 5
Moc ładowania baterii (waty) 6 Watów
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour 93
Polecamy także:
- Cena:316.66zł
- Cena:171.00zł




