BR1600MI
Cena:2238.67zł
Netto:1820.06zł(Vat 23%)
Dostępny
APC Zasilacz awaryjny BR1600MI UPS Back ProBR 1600VA 8xC13, AVR, LCD
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 16 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
100 x 250 x 382 mm |
| Waga | 10.9 kg |
Bateria wymienna APCRBC166
EAN:731304346913




