BR650MI
Cena:920.74zł
Netto:748.57zł(Vat 23%)
Dostępny
APC Zasilacz awaryjny BR650MI UPS Back Pro BR 650VA 6xC13, AVR,LCD
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
190 x 91 x 310 mm |
| Waga | 6.4 kg |
Typ Baterii APCRBC110
EAN:731304346937
Polecamy także:
- Cena:171.00zł
- Cena:325.00zł





