BR900MI
Cena:1269.78zł
Netto:1032.34zł(Vat 23%)
Dostępny
APC Zasilacz awaryjny BR900MI UPS Back Pro BR 900VA 6xC13, AVR,LCD
| Moc pozorna | 900 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
190 x 91 x 310 mm |
| Waga | 7 kg |
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zawieszonym elektrolitem: szczelny
Typowy czas ładowania 12 godzin
Oczekiwany czas pracy baterii (lata) 3 - 5
Ilość RBC APCRBC164
1
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour
128
EAN:731304346944




