BX1400U-GR
Cena:1025.00zł
Netto:833.33zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
APC BX1400U-GR BACK X 1.4kVA 700W/AVR/4xSchuko/USB
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7.2 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.4 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
215 x 130 x 336 mm |
| Waga | 12 kg |
| Pozostałe parametry |
700Watts / 1.4 kVA |





