CTEK XS 0.8 Ładowarka Automatyczna
XS 0.8 CTEK ładowarka przeznaczona do ładowania akumulatorów 12V znajdujących się w motocyklach skuterach, skuterach wodnych, skuterach śnieżnych, ATV, QUAD. Ładowarka, może być użyta także do konserwacji baterii samochodowych. Posiada czytelny wyświetlaczy który informuje nas o przebiegu ładowania. XS 0.8 to kompaktowa w pełni automatyczna ładowarka 6-etapowa ładuje akumulatory o pojemności 1.2-32Ah konserwuje akumulatory do 100Ah. XS 0.8 posiada odporną obudowę IP 65. Prąd ładowania 0.8A zaprojektowana tak aby nie uszkodzić elektroniki pojazdu. Posiada zabezpieczenie przeciw iskrzeniu, odwrotnej polaryzacji (ochrona ładowarki w przypadku błędnego podłączenia do akumulatora + -) Ochrona przeciwko zwarciu. Gwarancja producenta 5-lat.
Auto: Pełna automatyka, optymalne ładowanie
12V: Wszystkie baterie kwasowo-ołowiowe
Etap 5: Bateria w pełni naładowana
Etap 6: Ładowanie konserwujące
| Model | 1047 |
| Volt | 12V |
| Napięcie zasilania AC | 220–240VAC, 50–60Hz |
| Napięcie ładowania | 14.4V |
|
Min wymagane napięcie baterii |
2.0V |
| Prąd ładowania | 0,8A max |
| Prąd | 0.2A rms (przy pełnym naładowaniu) |
| Pulsacja | <4% |
| Temp. otocznia | -20°C do +50°C, moc regulowana automatycznie w zależności od temp. |
| Typ ładowarki | sześć etapów, w pełni automatyczny cykl ładowania |
| Typ baterii akumulatora | Wszystkie 12V kwasowo ołowiowe (WET, MF, Ca/Ca, AGM oraz GEL) |
| Pojemność baterii | 1.2–32Ah do 100Ah dla konserwacji |
| Wymiary | 145 x 55 x 38mm (L x W x H) |
| Obudowa | IP65 |
| Waga | 0.4kg |
CTEK_EN.pdf, Instrukcja EN







