EVER DUO II 500
Cena:336.00zł
Netto:273.17zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
EVER DUO II 500 (EOL – KONIEC SERII następca: DUO 550 AVR USB)
- UPS
- 300 wat
- 500 VA 7 Ah
- złącza wyjściowe: 4
- Cztery gniazda wyjściowe (typu IEC320 C13) z podtrzymaniem awaryjnym
- Synchronizacja z siecią
- Zimny start - możliwość uruchomienia bez podłączonej sieci
- Dźwiękowa sygnalizacja rozładowania baterii
- Mikroprocesorowa kontrola parametrów
- Odporność na przeciążenia
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Filtr telekomunikacyjny
Specyfikacja podstawowa
| Opis produktu | EVER DUO II 500 - UPS - 300 wat - 500 VA |
| Rodzaj urządzenia | UPS - zewnętrzny |
| Waga | 3.7 kg |
| Szybkość ładowania | Specyficzny dla PC |
| Napięcie wyjściowe | AC 230 V ± 10% |
| Zasilanie | 300 wat / 500 VA |
| Złącza wejściowe | 1 |
| Złącza wychodzące | 4 x zasilanie IEC 60320 C13 |
| Bateria | - 7 Ah |
| Obudowa baterii | Wewnętrzny |
| Ilość baterii | 1 |
| Czas działania (do) | 12 min. ładowanie do połowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 8.5 cm x 25.3 cm x 19.2 cm |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 2 l. |
Specyfikacja rozszerzona
| Zasilacz | |
|---|---|
| Szybkość ładowania | Specyficzny dla PC |
| Technologia UPS | Off-line |
| Zakres napięcia wejściowego | AC 190 - 259 V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 Hz |
| Wymagana częstotliwość | 45 - 55 Hz |
| Złącza wejściowe | 1 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania | 4 x zasilanie IEC 60320 C13 |
| Napięcie wyjściowe | AC 230 V ± 10% - 50 Hz |
| Zasilanie | 300 wat / 500 VA |
| Ochrona przepięciowa łącza danych | Linia telefoniczna - RJ-11 |
| Kształt fali wyjściowej | Sinusoida |
| Zabezpieczenie obwodu | Bezpiecznik |
| Bateria | |
|---|---|
| Ilość | 1 |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Pojemność | 7 Ah |
| Czas pracy (do) | 12 min przy ładowanie do połowy 4 min przy pełne obciążenie |
| Czas ładowania | 16 godziny |
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | UPS - zewnętrzny |
| Rodzaj obudowy baterii | Wewnętrzny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 25.3 cm |
| Wysokość | 19.2 cm |
| Waga | |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% (non-condensing) |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Charakterystyka Alarm dźwiękowy, wskażniki LED, ochrona przed przeciążeniem, funkcja cold-start,ochrona przeciwzwarciowa
Polecamy także:
- Cena:125.00zł
- Cena:129.00zł
- Cena:300.23zł





