EVER SINLINE 1200 USB Rack 2U
EVER SINLINE 1200 USB Rack 2U
UPS serii SINLINE 19"umożliwia pełną ochronę zasilania zaawansowanych serwerów jedno i wieloprocesorowych,komputerów PC, terminali komputerowych oraz małych i średnich sieci. Seria SINLINE 19"wyposażona jest w unikalny, opracowany przez inżynierów Ever, system Clear Digital Sinus (CDS). System CDS jest nowym, cyfrowym systemem sprzętowym, który umożliwia generację na wyjściu UPS-a napięcia wyjściowego o czystym, sinusoidalnym kształcie sygnału. Takie rozwiązanie daje szersze możliwości podłączenia urządzeń czułych na kształt napięcia zasilającego. CDS w znaczący sposób wpływa na jakość i niezawodność urządzenia. Drugi nowatorski system - Cool Battery Charging (CBC), to szybki i sprawny układ ładowania, który powoduje skrócenie czasu ładowania a więc szybszy powrót UPS-a do pełnej gotowości oraz wydłużenie okresu eksploatacji akumulatora.
EVER SINLINE 1200 USB Rack 2U
- UPS (montowany w stojaku)
- AC 230 V
- 780 wat
- 1200 VA 7 Ah
- USB
- złącza wyjściowe: 6
- 2U
- 19''
- czarny
- RS232-interfejs komunikacyjny
- AVR - układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego
- PowerSoft Plus - pełne oprogramowanie monitorujące i gwarantujące pełną kontrolę stanowisk komputerowych
Specyfikacja
Ogólne |
|
| Rodzaj urządzenia | UPS - montowany w stojaku |
| Rodzaj obudowy baterii | Wewnętrzny |
| Wysokość (jednostek w stojaku) | 2U |
| Rozmiar stojaka | 19" |
| Kolor | Czarny |
Zasilacz |
|
| Szybkość ładowania | Mała sieć LAN / serwer plików |
| Technologia UPS | Liniowa interaktywna |
| Napięcie wejściowe | AC 230 V |
| Zakres napięcia wejściowego | AC 145 - 280 V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 Hz |
| Wymagana częstotliwość | 45 - 55 Hz |
| Złącza wejściowe | Zasilanie IEC 60320 C14 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania | 6 x zasilanie IEC 60320 C13 |
| Napięcie wyjściowe | AC 230 V ± 5% - 50 Hz |
| Zasilanie | 780 wat / 1200 VA |
| Ochrona przepięciowa łącza danych | Sieć - RJ-45 |
| Kształt fali wyjściowej | Sinusoida |
| Zabezpieczenie obwodu | Bezpiecznik |
Bateria |
|
| Ilość | 2 |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Pojemność | 7 Ah |
| Czas pracy (do) | 4.5 min przy pełne obciążenie 11 min przy ładowanie do połowy |
| Czas ładowania | 7 godziny |
| Czas przejścia | 3 ms |
Praca w sieci |
|
| Interfejs do zdalnego zarządzania | USB |
Rozszerzenie / połączenie |
|
| Interfejsy | 1 x obsługa (USB) - USB 4 pin Typ B |
Różne |
|
| Charakterystyka | Alarm dźwiękowy,alarm dźwiękowy,Automatyczna regulacja napięcia (AVR),wskażniki LED,cyfrowa redukcja sinusoidy (CDS),chłodne ładowanie akumulatorów (CBC),ochrona przed przeciążeniem,funkcja cold-start,ochrona przeciwzwarciowa,Digital Power Control (DPC) |
| Zgodność z normami | EN 62040-2,IP20,EN 62040-1 |
Oprogramowanie / Wymagania systemowe |
|
| Dołączone oprogramowanie | PowerSoft Professional |
Parametry środowiska |
|
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% (non-condensing) |
Wymiary i waga |
|
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokość | 8.8 cm |
| Waga | 17 kg |
Wielkość i waga (ładunek) |
|
| Szerokość transportowa | 51.5 cm |
| Głębokość transportowa | 33 cm |
| Wysokość transportowa | 16 cm |
| Waga transportowa | 18.5 kg |
Polecamy także:
- Cena:272.00zł

