"EVER UPS ECO Pro 1000 AVR CDS 19"" 2U"
EVER UPS ECO Pro 1000 AVR CDS 19" 2U
Zasilacze UPS serii ECO PRO AVR CDS zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii ECO PRO AVR CDS jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, kas fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty serii ECO PRO AVR CDS posiadają system "Clear Digital Sinus" umożliwiający generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia o sinusoidalnym kształcie (przy pracy bateryjnej) oraz funkcję "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza nawet wówczas, gdy zasilanie z sieci jest niedostępne. Oferowana seria zasilaczy wyposażona została w układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR oraz interfejs komunikacyjny USB HID.
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 650 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
88 (2U) x 485 (19’’) x 200 mm |
| Waga | 11.4 kg |
| Pozostałe parametry |
Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania 1 x PN-E-93201:1997 (16A) |




