Akumulator AGM39 Green Cell 6V 7.2Ah
Cena:40.70zł
Netto:33.09zł(Vat 23%)
Dostępny
Akumulator Green Cell 6V 7.2Ah - Niezawodne źródło energii
Kompaktowe źródło energii stworzone dla Twojego bezpieczeństwa. Akumulator AGM VRLA Green Cell to pewność działania systemów alarmowych i zasilania awaryjnego w Twoim domu.
Najczęstsze zastosowania:
- Systemy alarmowe i PPOŻ: Ciągłość ochrony 24/7.
- Zasilacze UPS: Ochrona elektroniki przed zanikiem napięcia.
- Zabawki: Stabilne zasilanie dla dziecięcych pojazdów.
Specyfikacja techniczna:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Napięcie | 6V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kod produktu | AGM39 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 151 x 34 x 94 mm |
| Waga | 1.06kg |
| Pojemność | 7.2Ah |
| Terminal | Faston 187 (F1) |
EAN:5907813963360
Polecamy także:
- Cena:36.83zł
- Cena:124.00zł
- Cena:99.00zł




