Green Cell Microsine LCD 1000VA
Cena:695.44zł
Netto:565.40zł(Vat 23%)
Dostępny
Green Cell Microsine LCD 1000VA
Zasilacz awaryjny UPS Green Cell Microsine z wyświetlaczem LCD 1000VA
(Czysta Sinusoida)
Najwyższej jakości markowy zasilacz UPS Green Cell
Akumulatory gwarantujące długi czas podtrzymania, wysoką trwałość i bezpieczeństwo
Nowoczesna oprogramowanie sterujące pozwalające na łatwą, szybką i intuicyjną obsługę urządzenia
Moc: 1000VA (700W) | Typ:: Line Interactive Pure Sinewave (Czysta Sinusoida) | Akumulator: 2x akumulator 12V 7Ah | Żywotność akumulatorów : 5 lat
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 1000VA (700W) |
| Typ | Line Interactive Pure Sinewave (Czysta Sinusoida) |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Kod produktu | UPS08 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 146 x 160 x 350 mm |
| Waga | 8 kg |
| Wskaźnik | panel LCD |
| Porty | 1x USB typ B |
| Napięcie wejściowe | 162-290V / 81-145V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz z tolerancją do 10% |
| Napięcie wyjściowe | 230V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz / 60Hz |
| Baterie | 2x akumulator 12V 7Ah |
| Gniazda | 2x Schuko |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta Sinusoida |
| Typowy czas ładowania | 6 godzin do 90% pojemności akumulatorów |
| Czas reakcji | typowy 2-6 ms |
EAN:5902701419745
Polecamy także:
- Cena:52.86zł
- Cena:60.64zł
- Cena:125.00zł





