Green Cell RTII LCD 2000VA
Cena:1773.30zł
Netto:1441.71zł(Vat 23%)
Dostępny
Green Cell RTII LCD 2000VA
Najwyższej jakości markowy zasilacz UPS Green Cell
Akumulatory gwarantujące długi czas podtrzymania, wysoką trwałość i bezpieczeństwo
Nowoczesna oprogramowanie sterujące pozwalające na łatwą, szybką i intuicyjną obsługę urządzenia
Moc: 2000VA (1800W) | Typ:: Online | Akumulator: 4x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyświetlane na | Żywotność akumulatorów : 5 lat
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 2000VA (1800W) |
| Typ | Online |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Kod produktu | UPS14 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 440 x 86.5 x 542 mm |
| Waga | 20 |
| Napięcie wejściowe | 110-290V |
| Częstotliwość wejściowa | 45-65Hz (wykrywana automatycznie) |
| Napięcie wyjściowe | 200/208/220/230/240V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz / 60Hz |
| Baterie | 4x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyświetlane na |
| Gniazda | 6x IEC320 C13-10A (podzielone na dwa segmenty z możliwością przydzielenia odrębnych ustawień) |
EAN:5902701419783
Polecamy także:
- Cena:60.64zł
- Cena:330.00zł
- Cena:125.00zł





