Zasilacz awaryjny UPS GXT5 1500VA/1500 GXT5-1500IRT2UXLE
Cena:6384.00zł
Netto:5190.24zł(Vat 23%)
Sprawdź dostępność tel. 798141279
UPS GXT5 1500VA
Liebert™ GXT5 to kompaktowy i elastyczny we wdrożeniu zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online, oferujący wysokiej klasy ochronę i ciągłe kondycjonowanie zasilania. Zasilacz chroni sprzęt informatyczny przed wszystkimi rodzajami zakłóceń spowodowanych awarią zasilania, spadkiem napięcia, przepięciem bądź zniekształceniami.
Idealne rozwiązanie dla: Usługi bankowe, finansowe i ubezpieczeniowe Edukacja Administracja publiczna Opieka zdrowotna Produkcja Sprzedaż detaliczna i hurtowa Transport
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 (akumulatory do modelu 1500irt2uxle widoczne poniżej) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
470 x 430 x 85 mm |
| Waga | 21 kg |
Polecamy także:
- Cena:118.00zł
- Cena:166.00zł
- Cena:199.00zł






![NPW45-12_new2[1].jpg](files/75/NPW45-12_new2[1].jpg)