Zasilacz awaryjny Liebert GXT5 6kVa 1ph GXT5-6000IRT5UXLE
Zasilacz awaryjny Liebert GXT5 6kVa 1ph
Zasilacze awaryjne UPS Vertiv Liebert GXT5 są zasilaczami UPS z podwójną konwersją online, które oferują doskonałą ochronę przed zani-kami zasilania i kondycjonowanie zasilania w kompaktowym i zapewnia-jącym szybkie wdrożenie systemie.Jednofazowy zasilacz UPS Liebert GXT5 działa z wysoką sprawnością zasilania i nadaje się idealnie do ochrony infrastruktury o znaczeniu krytycznym zarówno w aplikacjach sieci centralizowanych, jak i sieci typu edge. Skalowalne opcje czasu pracy z dopaso-waniem szaf akumulatorów zewnętrznych oferują dodatkową elastyczność, kiedy wymagane jest wydłużone zasilanie awaryjne. Przyjazny dla użytkownika inter-fejs LCD, jak również możliwość pełnego zarządzania przez sieć, w tym konfigurowania i zdalnej aktualizacji, czyni system łatwym do wdrożenia i prostym do utrzymania. Dzięki wiodącej na rynku sprawności i pracy przy jednolitym współ-czynniku mocy Liebert GXT5 spełni oczekiwania użytkownika w zakresie apli-kacji o znaczeniu krytycznym. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że twój biznes jest chroniony produktami klasy premium od firmy Vertiv.
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 16 (poniżej dedykowane akumulatory) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5.5 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. |
|
| Gniazda we/wy |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
430 × 630 × 217 mm |
| Waga | 70.8 kg |
Polecamy także:
- Cena:118.00zł
- Cena:166.00zł
- Cena:199.00zł




![NPW45-12_new2[1].jpg](files/75/NPW45-12_new2[1].jpg)