HJB9Q-FP
Stara cena:402.00zł
Cena:448.00złNetto:364.23zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
Skyrich Akumulator litowo-jonowy HJB9Q-FP
Akumulator litowo-jonowy HJB9Q-FP to świetny zamiennik baterii * dla YB7-A, YB9A-A, YB9-B, 12N7-4A, 12N7-4B, 12N9-4B-1, YB7L-B, YB9L-A2, YB9L-B, 12N7-3B, 12N7D-3B, 12N9-3A, 12N9-3B Uzyskaj lepszą wydajność swojego pojazdu, kupując akumulator Skyrich. Ręczymy za nasze baterie; wszystkie nasze akumulatory przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Możesz być pewien, że kupując baterię Skyrich, otrzymujesz wydajną baterię wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zalety akumulatorów litowo-jonowych:
- Mniejsza objętość i waga - 1/3 normalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Szybkie ładowanie z dużym prądem - doładowanie prądem 10C i doładowanie 90% w ciągu 6 minut
- Doskonała żywotność - ponad 2000 cykli zgodnie ze standardem JISD (kwasowo-ołowiowy akumulator tylko 150-300 cykli)
- Brak wycieku - brak kwasu wewnątrz, brak problemów z wyciekiem
- Brak zanieczyszczeń - nie zawiera kwasu i metali ciężkich, takich jak ołów, kadm, hydrargyrum (rtęć)
Zastępuje modele: YB7-A, YB9A-A, YB9-B, 12N7-4A, 12N7-4B, 12N9-4B-1, YB7L-B, YB9L-A2, YB9L-B, 12N7-3B, 12N7D-3B, 12N9-3A, 12N9-3B
| Napięcie: | 12 V |
|---|---|
| Pojemność 10h.: | 3 Ah |
| MOC: | 36 Wh |
| Prąd rozruchowy: | 180 A |
| Typ akumulatora | Lithium |
| Długość: | 134 mm |
| Szerokość: | 75 mm |
| Wysokość: | 133 mm |
| Waga: | 0.6 kg |
| (+) polaryzacja: | Prawy i Lewy |
Polecamy także:
- Cena:262.00zł
- Cena:150.00zł
- Cena:92.00zł



