HJT12B-FP
Niska sprawdź. tel 798141279
Skyrich Akumulator litowo-jonowy HJT12B-FP
Akumulator litowo-jonowy HJT12B-FP to świetny zamiennik baterii * dla YT12B-4, GT12B-4, YT12B-BS, YT14B-4, GT14B-4, YT14B-BS, YB16AL-A2 Uzyskaj lepszą wydajność swojego pojazdu, kupując akumulator Skyrich. Ręczymy za nasze baterie; wszystkie nasze akumulatory przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Możesz być pewien, że kupując baterię Skyrich, otrzymujesz wydajną baterię wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zalety akumulatorów litowo-jonowych:
- Mniejsza objętość i waga - 1/3 normalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Szybkie ładowanie z dużym prądem - doładowanie prądem 10C i doładowanie 90% w ciągu 6 minut
- Doskonała żywotność - ponad 2000 cykli zgodnie ze standardem JISD (kwasowo-ołowiowy akumulator tylko 150-300 cykli)
- Brak wycieku - brak kwasu wewnątrz, brak problemów z wyciekiem
- Brak zanieczyszczeń - nie zawiera kwasu i metali ciężkich, takich jak ołów, kadm, hydrargyrum (rtęć)
Zastępuje modele: YT12B-4, GT12B-4, YT12B-BS, YT14B-4, GT14B-4, YT14B-BS, YB16AL-A2
| Napięcie: | 12 V |
|---|---|
| Pojemność 10h.: | 4,8 Ah |
| MOC: | 60 Wh |
| Prąd rozruchowy: | 300 A |
| Typ akumulatora | Lithium |
| Długość: | 150 mm |
| Szerokość: | 65 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Waga: | 0.9 kg |
| (+) polaryzacja: | Lewy |
Polecamy także:
- Cena:363.00zł

