HJT9B
Stara cena:402.00zł
Cena:456.00złNetto:370.73zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
Skyrich Akumulator litowo-jonowy HJT9B
Akumulator litowo-jonowy HJB9Q-FP to świetny zamiennik baterii * dla YT7B-4, GT7B-4, YT7B-BS, YT9B-4, GT9B-4, YT9B-BS Uzyskaj lepszą wydajność swojego pojazdu, kupując akumulator Skyrich. Ręczymy za nasze baterie; wszystkie nasze akumulatory przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Możesz być pewien, że kupując baterię Skyrich, otrzymujesz wydajną baterię wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zalety akumulatorów litowo-jonowych:
- Mniejsza objętość i waga - 1/3 normalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Szybkie ładowanie z dużym prądem - doładowanie prądem 10C i doładowanie 90% w ciągu 6 minut
- Doskonała żywotność - ponad 2000 cykli zgodnie ze standardem JISD (kwasowo-ołowiowy akumulator tylko 150-300 cykli)
- Brak wycieku - brak kwasu wewnątrz, brak problemów z wyciekiem
- Brak zanieczyszczeń - nie zawiera kwasu i metali ciężkich, takich jak ołów, kadm, hydrargyrum (rtęć)
Zastępuje modele: YT7B-4, GT7B-4, YT7B-BS, YT9B-4, GT9B-4, YT9B-BS
| Napięcie: | 12 V |
|---|---|
| Pojemność 10h.: | 3 Ah |
| MOC: | 36 Wh |
| Prąd rozruchowy: | 180 A |
| Typ akumulatora | Lithium |
| Długość: | 150 mm |
| Szerokość: | 65 mm |
| Wyskoość: | 92 mm |
| Waga: | 0.7 kg |
| (+) polaryzacja: | Lewy |
Polecamy także:
- Cena:262.00zł
- Cena:150.00zł
- Cena:92.00zł



