Skyrich HJTX20CH-FP (YTX20CH-BS)
Cena:921.00zł
Netto:748.78zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
Skyrich HJTX20CH-FP (YTX20CH-BS)
Akumulator litowo-jonowy HJTX20CH to świetny zamiennik baterii * dla YTX20CH-BS. Uzyskaj lepszą wydajność swojego pojazdu, kupując akumulator Skyrich. Ręczymy za nasze baterie; wszystkie nasze akumulatory przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Możesz być pewien, że kupując baterię Skyrich, otrzymujesz wydajną baterię wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zalety akumulatorów litowo-jonowych:
- Mniejsza objętość i waga - 1/3 normalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Szybkie ładowanie z dużym prądem - doładowanie prądem 10C i doładowanie 90% w ciągu 6 minut
- Doskonała żywotność - ponad 2000 cykli zgodnie ze standardem JISD (kwasowo-ołowiowy akumulator tylko 150-300 cykli)
- Brak wycieku - brak kwasu wewnątrz, brak problemów z wyciekiem
- Brak zanieczyszczeń - nie zawiera kwasu i metali ciężkich, takich jak ołów, kadm, hydrargyrum (rtęć)
Stosowany zamiennie do YTX20CH-BS, YTX16-BS, YTX16-BS-1, GYZ16H, YB16B-A, YB16B-A1, HYB16A-AB
| Napięcie: | 12 V |
|---|---|
| Pojemność 10h.: | 6 Ah |
| MOC: | 72 Wh |
| Prąd rozruchowy: | 360 A |
| Typ akumulatora | Lithium |
| Długość: | 150 mm |
| Szerokość: | 87 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Waga: | 1,2 kg |
| (+) polaryzacja: | Lewy |
