Skyrich HJTX30Q-FP (YIX30L)
Cena:1140.00zł
Netto:926.83zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
Skyrich HJTX30Q-FP (YIX30L)
Akumulator litowo-jonowy HJTX20CH to świetny zamiennik baterii * dla YIX30L, YIX30L-BS. Uzyskaj lepszą wydajność swojego pojazdu, kupując akumulator Skyrich. Ręczymy za nasze baterie; wszystkie nasze akumulatory przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Możesz być pewien, że kupując baterię Skyrich, otrzymujesz wydajną baterię wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zalety akumulatorów litowo-jonowych:
- Mniejsza objętość i waga - 1/3 normalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Szybkie ładowanie z dużym prądem - doładowanie prądem 10C i doładowanie 90% w ciągu 6 minut
- Doskonała żywotność - ponad 2000 cykli zgodnie ze standardem JISD (kwasowo-ołowiowy akumulator tylko 150-300 cykli)
- Brak wycieku - brak kwasu wewnątrz, brak problemów z wyciekiem
- Brak zanieczyszczeń - nie zawiera kwasu i metali ciężkich, takich jak ołów, kadm, hydrargyrum (rtęć)
Stosowany zamiennie do YIX30L, YIX30L-BS, Y60N24-A, Y60N24AL-B, YB30L-B, YB30CL-B, 52515, 53030, 53034, YHD-12
| Napięcie: | 12 V |
|---|---|
| Pojemność 10h.: | 8 Ah |
| MOC: | 96 Wh |
| Prąd rozruchowy: | 480 A |
| Typ akumulatora | Lithium |
| Długość: | 166 mm |
| Szerokość: | 123 mm |
| Wysokość: | 163 mm |
| Waga: | 2 kg |
| (+) polaryzacja: | Prawy i Lewy |
Polecamy także:
- Cena:587.00zł
- Cena:1128.00zł


