Inwerter DC / AC - 12 V - 800W USB
Whitenergy Przetwornica Inverter DC 12V do AC 230V 800W
| Opis produktu | Whitenergy - inwerter DC na AC - 800 wat |
| Rodzaj urządzenia | Inwerter DC na AC - zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe | 24 V |
| Napięcie wyjściowe | AC 230 V |
| Zasilanie | 800 wat |
| Złącza wejściowe | Zapalniczka samochodowa |
| Złącza wychodzące | 1 x 4 pin USB Typ A |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 21.7 cm x 4.7 cm x 8.9 cm |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 2 l. |
Polecamy także:
- Cena:667.00zł
- Cena:846.00zł





