Inwerter DC / AC - 24 V - 2000W
Whitenergy - Inwerter DC na AC - 24 V - 1.5 kW - złącza wyjściowe: 2
| Opis produktu | Whitenergy - inwerter DC na AC - 1.5 kW |
| Rodzaj urządzenia | Inwerter DC na AC - zewnętrzny |
| Waga | 2.9 kg |
| Napięcie wejściowe | 24 V |
| Napięcie wyjściowe | AC 230 V |
| Zasilanie | 1.5 kW |
| Złącza wejściowe | 1 x zapalniczka samochodowa |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 36 cm x 7.5 cm x 16 cm |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 2 l. |


