Skyrich LFP01
Cena:377.00zł
Netto:306.50zł(Vat 23%)
Niska sprawdź. tel 798141279
Skyrich LFP01
Akumulator motocyklowy litowo-jonowy Skyrich LFP01 to świetny zamiennik baterii * dla YB3L-A, YB3L-B . Uzyskaj lepszą wydajność swojego pojazdu, kupując akumulator Skyrich. Ręczymy za nasze baterie; wszystkie nasze akumulatory przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Możesz być pewien, że kupując baterię Skyrich, otrzymujesz wydajną baterię wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zalety akumulatorów litowo-jonowych:
- Mniejsza objętość i waga - 1/3 normalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
- Szybkie ładowanie z dużym prądem - doładowanie prądem 10C i doładowanie 90% w ciągu 6 minut
- Doskonała żywotność - ponad 2000 cykli zgodnie ze standardem JISD (kwasowo-ołowiowy akumulator tylko 150-300 cykli)
- Brak wycieku - brak kwasu wewnątrz, brak problemów z wyciekiem
- Brak zanieczyszczeń - nie zawiera kwasu i metali ciężkich, takich jak ołów, kadm, hydrargyrum (rtęć)
Zastępuje modele: YB3L-A, YB3L-B
| Napięcie: | 12 V |
|---|---|
| Pojemność 10h.: | 2 Ah |
| MOC: | 24 Wh |
| Prąd rozruchowy: | 120 A |
| Typ akumulatora | Lithium |
| Długość: | 92 mm |
| Szerokość: | 52 mm |
| Wyskoość: | 90 mm |
| Waga: | 0.5 kg |
| (+) polaryzacja: | Prawy |
Polecamy także:
- Cena:509.00zł

