LIEBERT itON 1000VA E230
LIEBERT itON 1000VA E230
Liebert® itON to niezawodny, interaktywny zasilacz UPS przeznaczony do ochrony komputerów stacjonarnych i samodzielnego sprzętu IT firmy Liebert. Posiada system (AVR) zwiększa niezawodność komputerów PC i innych wrażliwych urządzeń elektronicznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji i łatwości użytkowania, Liebert również zapewnia wystarczający czas podtrzymania, pozwaljący na bezpiecznie zapisane pracy przed zamyknięciem systemu. Liebert itON jest również wyposażony w funkcje automatycznego restartu i zimnego startu dla zwiększenia ciągłości i dostępności.
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 (akumulatory do ups Liebert iTON 1000 VA widoczne poniżej) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah (akumulatory do ups Liebert iTON 1000 VA widoczne poniżej) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Funkcje specjalne |
- Zimny start |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. |
|
| Złącza |
|
| Wymagania środowiskowe |
- Temperatura pracy: od 0 do 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
- Szerokość: 146 mm |
| Waga | 8 kg |
| Pozostałe parametry |
- Moc rzeczywista: 600W |
Polecamy także:
- Cena:125.00zł
- Cena:114.00zł




