Przetwornica INV07 do Pieców i Pomp CO 300W
Brak w magazynie.
Przetwornica INV07 do Pieców i Pomp CO 300W
Przetwornica napięcia Inwerter Green Cell® tryb UPS 12V na 230V Czysta sinusoida 300W/600W do Pompy centralnego ogrzewania
- Urządzenie do zasilania pomp w piecach centralnego ogrzewania, systemów solarnych, pieców c. o.
- Zapewnia pełną sinusoidę na wyjściu niezbędną do zasilania urządzeń takich jak pompy
- Posiada funkcję przetwornicy napięcia (z 12V DC na 230V AC) oraz zasilacza awaryjnego pobierającego prąd z akumulatorów 12V w przypadku braku zasilania sieciowego
- Moc ciągła: 300W | Moc impulsowa: 600W | Napięcie wejściowe: 230V AC (gniazdko) / 12V DC (akumulatory) | Napięcie wyjściowe 230V AC czysty sinus
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe, 1x port USB (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV07 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wskaźnik | diody LED |
| Napięcie wejściowe | 230V AC / 12V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna Sinusoida |
| W zestawie | 2x bezpiecznik, przewody do podpięcia akumulatora |
| Moc użytkowa (ciągła) | 300W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 600W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem Turbo Cooling |



