SMT2200RMI2UC
Cena:9568.50zł
Netto:7779.27zł(Vat 23%)
Dostępny
APC SMT2200RMI2UC Smart UPS 2.2kVA/1.98kW 2U SmartConnect
Opis
APC Smart-UPS 2200 VA LCD do montażu w szafie (RM), 2U, 230 V, z usługą SmartConnect.
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania w sieciach, od poziomu podstawowego po możliwość skalowania czasu podtrzymania. Idealne rozwiązanie dla serwerów, terminali POS, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 92 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Oprogramowanie |
PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. |
|
| Porty zasilania wy. |
|
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
480 x 683 x 86 mm |
| Waga | 42.31 kg |
| Pozostałe parametry |
|
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zawieszonym elektrolitem: szczelny
Typowy czas ładowania
3 godziny)
Wymiana baterii
RBC43
Oczekiwany czas pracy baterii (lata)
3 - 5
Ilość RBC
1
Moc ładowania baterii (waty)
169 Watów
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour
509
EAN:731304337324
Polecamy także:
- Cena:2677.98zł
- Cena:1029.00zł






