SMT750RMI2UC
Cena:3273.76zł
Netto:2661.59zł(Vat 23%)
Dostępny
SMT750RMI2UC
APC Smart-UPS 750 VA LCD do montażu w szafie rack (RM), 2U, 230 V, z usługą SmartConnect
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania w sieciach, od poziomu podstawowego po możliwość skalowania czasu podtrzymania. Idealne rozwiązanie dla serwerów, terminali POS, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
| Moc pozorna | 750 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5.5 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Oprogramowanie |
PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. |
|
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 17.27 kg |
| Pozostałe parametry |
|
EAN:731304340324
Polecamy także:
- Cena:272.00zł
- Cena:487.45zł






