SMX3000HV
APC SMX3000HV SMART X 3000VA R2T 4U LCD 230V
Opis
APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V
APC Smart-UPS,2700 Watts /3000 VA, na wejściu 208V, 230V /na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, Extended runtime model, Wysokość w szafie przemysłowej 4 U
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 120 V |
| Pojemność akumulatora | 600 VAh |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6.3 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy |
|
| Funkcje specjalne |
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR) |
| Porty zasilania we. |
|
| Porty zasilania wy. |
|
| Złącza |
|
| Wymagania środowiskowe |
- Środowisko operacyjne: 0-40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie |
- CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
- Wysokość: 432 mm |
| Waga | 38.64 kg |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie wyjściowe: 208/220/230/240V 50/60Hz |
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zawieszonym elektrolitem: szczelny
Typowy czas ładowania
3 godziny
Wymiana baterii
APCRBC143
Oczekiwany czas pracy baterii (lata)
3 - 5
Ilość RBC
1
Wydłużony czas działania
1
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour
738
Opcje rozszerzonego uruchamiania
APC-Smart-UPS-X-3000VA-Rack-Tower-LCD-200-240 V.
Polecamy także:
- Cena:2647.89zł





