SRT10KRMXLI
APC SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V
Zasilacz awaryjny o mocy wyjściowej 10000VA/10000W wyposażony w 6 gniazd IEC 320 C13 IEC 320 C13, 4 gniazda IEC 320 C19 IEC 320 C19 , 3 IEC Jumpers oraz połączenie stałe 3 przewody (H N+G). Posiada bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu oraz ochronę przeciwprzepięciową.
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne |
Zimny start |
| Oprogramowanie |
PowerChute Network Shutdown v3.0.1 |
| Porty zasilania wy. |
|
| Złącza |
|
| Wymagania środowiskowe |
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie |
- CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
43.2 x 26.3 x 71.5 cm. |
| Waga | 111 kg |
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z zawieszonym elektrolitem: szczelny
Typowy czas ładowania
1,5 godziny
Nominalne napięcie akumulatora
+/- 192 V (podzielony akumulator odniesiony do neutralnego)
Wymiana baterii
APCRBC140
Oczekiwany czas pracy baterii (lata)
3 - 5
Ilość RBC
2
Wydłużony czas działania
1
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour
1805
Opcje rozszerzonego uruchamiania
APC-Smart-UPS-SRT-10000VA-RM-230V
Polecamy także:
- Cena:3640.84zł




