SRT1500RMXLI
Cena:8395.01zł
Netto:6825.21zł(Vat 23%)
Dostępny
APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V
Ochrona zasilania o wysokiej gęstości i podwójnej konwersji on-line ze skalowalnym czasem pracy.
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry |
|
| Oprogramowanie |
PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. |
|
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 21 kg |
| Pozostałe parametry |
|
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy z uwięzionym elektrolitem:
Dołączone moduły akumulatorowe 1
Typowy czas ładowania 3 godziny)
Nominalne napięcie akumulatora 48 V.
Wymiana baterii APCRBC155
Oczekiwany czas pracy baterii (lata) 3 - 5
Wydłużony czas działania 1
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour 324
EAN:731304340287
