SRT3000RMXLI-NC
APC SRT3000RMXLI-NC SmartUPS SRT3kVA/2700W Rack NMC
APC Smart-UPS SRT 3000 VA do montażu w szafie, 230 V z kartą sieciową AP9631
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 s |
| Czas transferu (maks.) | 0 s |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. |
|
| Złącza |
|
| Wymagania środowiskowe |
- Minimalna temperatura pracy 0 ° C, |
| Akcesoria w zestawie |
- 1 x kabel zasilający - 2,44 m, |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
43.2 cm x 63.5 cm x 8.5 cm (szerokość x głębokość x wysokość) |
| Waga | 31.3 kg |
Baterie i czas pracy
Typ Baterii
Bezobsługowy uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zawieszonym elektrolitem: szczelny
Dołączone moduły akumulatorowe
1
Typowy czas ładowania
3 godziny)
Nominalne napięcie akumulatora
96 V.
Wymiana baterii
APCRBC152
Oczekiwany czas pracy baterii (lata)
3 - 5
Ilość RBC
1
Wydłużony czas działania
1
Pojemność akumulatora w Volt-Amp-Hour
505
Opcje rozszerzonego uruchamiania
APC-Smart-UPS-SRT-3000VA-RM-230V-karta sieciowa
Polecamy także:
- Cena:3652.88zł


