UPS Online Green Cell MPII LCD 1000VA
Chwilowo niedostępny
"
"
UPS Online Green Cell MPII LCD 1000VA
UPS Online Green Cell MPII z wyświetlaczem LCD 1000VA
(Czysta Sinusoida)
Najwyższej jakości markowy zasilacz UPS Green Cell
Akumulatory gwarantujące długi czas podtrzymania, wysoką trwałość i bezpieczeństwo
Nowoczesna oprogramowanie sterujące pozwalające na łatwą, szybką i intuicyjną obsługę urządzenia
Moc: 1000VA (900W) | Typ:: Online | Akumulator: 1x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyświetlane na panelu LCD) | Żywotność akumulatorów : 5 lat
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 1000VA (900W) |
| Typ | Online |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Kod produktu | UPS10 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 144 x 215 x 400 mm |
| Waga | 9 |
| Wskaźnik | panel LCD (obciążenie |
| Napięcie wejściowe | 110-290V |
| Częstotliwość wejściowa | 45-70Hz (wykrywana automatycznie) |
| Napięcie wyjściowe | 200/208/220/230/240V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz / 60Hz |
| Baterie | 1x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyświetlane na panelu LCD) |
| Gniazda | 3x IEC320 C13-10A (podzielone na dwa segmenty z możliwością przydzielenia odrębnych ustawień) |
EAN:5902701419769
Polecamy także:
- Cena:60.64zł
- Cena:330.00zł
- Cena:125.00zł




