UPS Online Green Cell MPII
Cena:989.00zł
Netto:804.07zł(Vat 23%)
Na zamówienie ok. 2-4 Dni
Green Cell MPII (Czysta Sinusoida)
Zasilacz awaryjny UPS Online Green Cell MPII 1000VA 900W z wyświetlaczem LCD
- UPS Green Cell o topologii On-line charakteryzujący się dwukrotną konwersją napięcia zasilającego, dzięki której zasilacz awaryjny stanowi barierę ochronną pomiędzy przepięciami z sieci a podłączonymi urządzeniami.
- Zasilacz awaryjny o mocy całkowitej 900W i mocy pozornej 1000VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne i bezpieczne parametry dla Twoich urządzeń.
- Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy natychmiastowy czas przełączenia UPS-ów Green Cell w tryb zasilania akumulatorowego oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 56 min w zależności od obciążenia.
- Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 1000VA (900W) |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Kod produktu | UPS17 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 145 x 210 x 285 mm |
| Waga | 10kg |
| Napięcie wejściowe | 110-290V |
| Częstotliwość wejściowa | 45-70Hz (wykrywana automatycznie) |
| Napięcie wyjściowe | 200/208/220/230/240V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz / 60Hz |
| Baterie | 2x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyświetlane na panelu LCD) |
| Gniazda | 2x Schuko |
| Moc pozorna | 1000VA-1999VA |
| Topologia | Online |
Polecamy także:
- Cena:60.64zł
- Cena:330.00zł
- Cena:166.00zł



